Фиорентина Аталанта

Фиорентина се върна на победния път, мечтае за Шампионската лига (ВИДЕО)

Отборът на Фиорентина се върна на победния път, след като се наложи с 2:0 при домакинството си на Аталанта в двубой от 23-ия кръг на Серия "А". По този начин "виолетовите" се изравниха с Наполи на 3-ото място, което дава право на участие в Шампионската лига. Тимът на Винченцо Монтела надигра своя съперник и заслужено се поздрави с успеха. Йосип Иличич с перфектно изпълнение на пряк свободен удар даде преднина на тосканците в 16-ата минута. В 84-ата резервата Рафал Волски сложи точка на спора с попадение за 2:0.

В друг мач от кръга Удинезе стигна до успех с 3:0 срещу Киево. След нулево първо полувреме, Тото Ди Натале откри в 56-ата минута. Фернандес покачи на 2:0 в 74-ата. Крайното 3:0 бе оформено от Баду четири минути преди края.

All Goals - Fiorentina 2-0 Atalanta - 08-02... by Bein2014