Торино Болоня

Торино загуби изненадващо от Болоня (ВИДЕО)

Болоня победи изенандващо като гост 1:2 съства на Торино в ранен неделен двубой от програмата на 23-ия кръг в Серия "А". През седмицата Болоня продаде своята голяма звезда Алесандро Диаманти на китайския Гуангджоу.

Домакините започнаха добре срещата, като още в 5-ата минута съумяха да достигнат до гол. Матео Дармиан подаде към Чиро Имобиле, който без колебания преодоля стража на гостите Джанлука Курчи.

Последва отпускане от страна на "биковете", което бе наказано. В 11-ата бразилският нападател Джонатан Кристалдо изравни. В 24-ата минута отново Кристалдо порази вратата на Торино.

През втората част нови попадения нямаше, като домакините пропиляха няколко възможности. С тази победа Болоня ще се отдалечи от опасната зона на четири точки. Торино пък са седми с 33 пункта.