Лион Нант

Лион спечели важното гостуване на Нант (ВИДЕО)

Нант загуби у дома с 1:2 от съставана Лион в двубой от 24-ия кръг в Лига 1. Преди срещата двата тима бяха само на една точка един от друг. В момента Лион са с 37 точки, които им отреждат шестото място, докато Нант са девети с 33 пункта.

Александре Лаказет откри резултата в 40-ата минута. Второто попадение за Лион падна в 76-ата минута от дузпа. От бялата точка точен бе Бафетимби Гомис.

Голмайсторът на "канарчетата" Филип Джорджевич върна едно попадение в 84-ата минута. Две минути по-късно сърбинът бе изгонен от игра, след като получи втори жълт картон. Силите и времето не стигнаха на домакините за равенство.