ПСЖ Валансиен

ПСЖ мина с лекота през Валансиен (ВИДЕО)

ПСЖ победи с класическото 3:0 отбора на Валансиен в първи двубой от програмата на 25-ия кръг в Лига 1.

Парижани капитализираха игровото си надмощие в 19-ата минута, когато Езекиел Лавеци откри резултата.

Второто попадение за възпитаниците на Лоран Блан дойде в 50-ата минута, когато Жереми Менез изведе на стрелкова позиция Златан Ибрахимович, който заби своето 24 попадние в Лига 1.

Вечерта за гостите стана още по-неприятна, когато Гари Кагелмахер си отбеляза автогол и по този начин оформи крания резултат.

ПСЖ са еднолично първи с 58 точки, с осем повече от втория Монако, но и с мач повече. Валансиен се намира в зоната на изпадащите с 21 точки.