Майнц 05 Хановер 96

Майнц бие, Неделев остана извън групата (ВИДЕО)

Майнц победи с 2:0 състава на Хановер в късен петъчен двубой от програмата на 21-ия кръг в първа Бундеслига. За пореден път новото попълнение на Майнц Тодор Неделев остана извън групата на тима.

Домакините откриха резултата през второто полувреме. В 51-ата минута Юнус Мали бе точен, а Николай Мюлер записа асистенция. Второто попадение на "червените" дойде в последните минути на срещата, когато Ники Зимлинг асистира на Ерик Чупо-Мотинг за крайния резултат.

Майнц събира 33 точки, които ще осигури на тима комфортното седмо място, докато Хановер са десети с 24 спечелени пункта.