Волфсбург Херта Нюрнберг Аугсбург

Волфсбург обърна Херта, Аугсбург с изненадваща загуба (ВИДЕО)

Херта Берлин загуби у дома с 1:2 от Волфсбург в двубой от първа Бундеслига.

Домакините откриха резултата в 21-ата минута с попадение на Пер Килиан Скелберг и асистенция на Сами Алагуи.

През втората част, обаче, гостите стигнаха до пълен обрат. В 58-ата минута Робин Кнохе изравни, след попадаване на Рикардо Родригес.

Победното попадение за вълците дойде след още двадесет минути играч. Кевин де Брюн асистира на Даниел Калигури.

Волфсбург са пети с 36 пункта, докато Херта са девети с 31 точки.

В друг двубой от кръга Аугсбург загуби изненадващо у дома с 0:1 от Нюрнберг. Единственото попадение за "франките" бе дело на Йосип Дърмич в 65-ата минута.

Аугсбург заемат осмата позиция с актив от 31 точки, докато Нюрнберг е вече 14-и с 20 пункта.