Околчица (Моравица) Манастирище 2000

Манастирище и Околчица завършиха наравно - 4:4

Манастирище 2000 и Околчица извъртхяха шеметно равенство 4:4 в контрола, която бе изпълнена с обрати и спиращи дъха изпълнения. Тимът на Коно Жилковски заночна ударно и на бьрза ръка сюрпризира шампионите с три попадения. Два пъти се разписа Боян Цеков-Доктора, а един път точен бе Росен Лилов. Цветко Иванов върна един гол, преди Цеков, на когото се роди син в деня на мача, да направи 4:1. До края на първата част врагарят Цветан Димитров спаси своите от по-голям резил, отразявайки удари на Вальо Лилов и нового попълнение Георги Янев.

Почивката дойде като ранна небесна за манастирци. След бърз аналитичен разбор на грешките, момчетата на Кунчо Кузманов защитила класата си на терена и достигнаха до частичен обрат. Павлин Димитров вкара две попадения, едното от дузпа заради нарушение срещу Николай Методиев, а стрелец №1 на последния шампионат Ашел Петров оформи крайното 4:4. През вторага част за моравчани се пусна и легендата Чико - 61-годишнияг Ангел Радков.