ФК Хасково 1957 Раковски

Хасково вкара 4 на Раковски

Отборът на Хасково се наложи с резултат 4:0 в първи мач от пролетния дял на родната "Б" група. Преди първия съдийски сигнал футболисти и публика почетоха с едноминутно мълчание паметта на големите приятели на футбола и спорта в Хасково Красимир Балкански и Валентин Иглев.

Емил Ангелов - Бабангида откри резултата в 4-ата минута, а в 26-ата същият удвои преднината на домакините от дузпа, отсъдена за нарушение именно срещу него.

В 61-ата минута Димитър Ангелов направи резултата 3:0, а Алексиев оформи крайния резултат в допълнителното време на двубоя.

Състав на „Хасково“: Данчев, Крумов, Марем, Скерлев, Кръстев, Чанев, Хубенов (к) (70-Ничев), Велев (88-Велев), Узунов, Ангелов (65-Лозев), Алексиев