Сампдория Торино Парма Сасуоло

Сампдория наказа Торино, Парма би последния (ВИДЕО)

Сампдория нанесе изненадващ домакинска загуба на Торино. "Моряците" победиха с 2:0.

Стефано Окака Чука откри за гостите в 7-ата минута, това бе дебют за юношата на Рома с екипа на Сампдория. Второто попадение за гостите бе дело на младата надежда на тима Маноло Габиадини в 79-ата минута.

Сампдория е дванадесети с актив от 31 точки, Торино е осми с 36 пункта.

Сасуоло загуби като домакин с 0:1 от Парма и по този начин остава твърдо на последната позиция. Единственото попадение в срещата бе дело на Марко Пароло във втората минута, след асистенция на Джонатан Биабиани.

Домакините завършиха срещата с човек по-малко, след като младия нападател Доменико Берарди получи директен червен картон в 73-ата минута.

Възпитаниците на Роберто Донадони събират 40 точки и ще заемат шестата позиция.