Айнтрахт Франкфурт Щутгарт

Айнтрахт Франкфурт обърна Щутгарт

След като отпадна злощастно от Лига Европа отборът на Айнтрахт Франкфурт постигна трудна победа с 2:1 над Щутгарт в последен двубой от програмата на 23-ия кръг в първа Бундеслига.

Двубоят започна лошо за домакините, когато в 31-ата минута Мартин Харник откри резултата в полза на Щутгарт.

В последните десетина минути на срещата домакините решиха изхода. Първо в 80-ата минута Ян Розентал изравни, след асистенция на Марко Рус. В 89-ата минута Александър Майер донесе успеха на Айнтрахт.

Айтнрахт вече има 25 точки, които им отреждат 11-о място, докато Щутгарт са 19 пункта и само голова разлика помага тимът да не се озове в зоната на изпадащите.