Оборище (Панагюрище) Спортист (Св)

Оборище се наложи с 2:1 над Спортист Своге

Отборът на Оборище се наложи като гост на Спортист Своге с резултат 2:1 в първи мач от пролетния дял на Югозападната "В" група.

Деян Борисов откри резултата в 32-ата минута след центриране на Николай Иванов - Шейха. В 61-ата Георги Чакъров отбеляза второто попадение, след като прехвърли вратаря от около 15 метра. Оборище продължи да атакува, но изпусна 3-4 голови положения. В 82-ата минута домакините намалиха резултата, но не успяха да стигнат до нищо повече.

Съставът на "Оборище" : Минев, Енчев, Г. Иванов, Вергилов, Борисов ,Никола Иванов, Петров, Манчев, Николай Иванов, Чакъров, Чипчев /Михайлов, Окечукво, Карадашев/.