Аугсбург Борусия Мьонхенгладбах Хамбургер Айнтрахт Франкфурт

Аугсбург удари Борусия М, Хамбургер и Айнтрахт Ф разделиха точките (ВИДЕО)

Борусия Мьонхенгладбах отстъпи у дома с 1:2 от състава на Аугсбург. Рафаел откри резултата за домакините в 5-ата минута, след асистенция на Патрик Херман.

В 35-ата минута Хали Атънтоп се възползва от пас на Андре Хан и изравни. Победното попадение за гостите бе дело на Тобиас Вернер в 81-ата минута.

Борусия Мьонхенгладбах се намира на осмо място с 36 точки, Аугсбург е шести с 38 пункта.

Хамбургер и Айнтрахт Франкфурт завършиха наравно 1:1. Александър МАдлунг даде аванс на гостите в 29-ата минута, след като Александер Майер го намери по великолепен начин.

Хакан Чалханоглу донесе равенството на домакините в 71-ата минута, след като бе точен от дузпа.