Сампдория Лацио Ливорно Аталанта

Сампдория с невероятен обрат срещу Ливорно, Лацио се издъни отново

Сампдория победи с 4:2 отбора на Ливорно в двубой от 27-ия кръг в Серия "А". Възпитаниците на Синиша Михайлович осъществиха невероятен обрат, след като губеха с 0:2.

Ибрахима Мбайе откри за гостите в 19-ата минута, последва нов гол на Мбайе в 27-ата минута.

Второто полувреме, обаче, Сампдория направиха невероятното и вкараха четири безответни гола. Ненад Кръстичич намали в 49-ата минута. Федерико Чекерини си отбеляза автогол и по този начин изравни резултата.

В 68-ата минута Стефано Окака Чука изведе напред в резултата Сампдория. Последното попадение бе отбелязано от Маноло Габиадини.

Сампдория събира 34 точки с И е на 12-о място, Ливорно са в зоната на изпадащите с 21 точки.

В друг двубой от кръга Лацио загуби у дома с 0:1 от Аталанта.Единственото попадение в срещата бе дело на Макси Моралес, докато Антонио Кандрева си изкара червен картон в 64-ата минута.

"Бианкочелестите" са девети с 38 точки, докато Аталанта е 13-и с 34 пункта.