Парма Хелас Верона Киево Верона Дженоа

Парма удари Верона, Киево с ценен успех срещу Дженоа

Парма продължва с победната серия, този възпитаниците на Роберто Донадони се наложиха с 2:0 над коравия тим на Хелас Верона.

Джонатан Биабиани откри резултата в 20-ата минута, след асистенция на Масимо Гоби. Езекиел Скелото добави второто попадение в последните секунди на срещата.

Парма вече има актив от 43 точки и се намира на шесто място, докато Верона е на седмо място с актив от 40 пункта.

Киево взе ценен успех с 2:1 над отбора на Дженоа. Алберто Палокси откри резултата в петата минута от дузпа, след като Муса Конате извърши нарушение в наказателното поле. Джилардино изравни за "грифоните" в 89-ата минута. Минута по-късно Марко Мота извърши нарушение в наказателното поле. Алберто Палоски отново бе точен от бялата точка.

Киево има 24 пункта, с три повече от отборите в зоната на изпадащите. Дженоа е 11-и с 35 пункта.