Черноморец Любимец

Черноморец вкара пет на Любимец

Черноморец разгорми отбора на Любимец с 5:0 в мач от втората седмица на родната "А" група.

Милен Василев откри резултата още във втората минута, като след попадението домакините стояха още по-добре на терена.

В 33-ата минута Емил Грозев от гостите получи директен червен картон. Три минути след началото на втората част Емил Аргиров от Любимец си отбеляза автогол. Това пречупи тима гостите, като след това последваха още три попадения в тяхната врата.

Още в 51-ата минута Славчо Шоколаров направи резултата класически, девет минути по-късно Карлос Фонсека също бе точен. Милчо Ангелов оформи крайния резултат в 74-ата минута.

"Акулите" събират 25 точки, но са с девет по-малко от спасителното десето място. Съдбата на Любимец пък изглежда предрешена.Тимът е с 18 точки на 12-о място.