Фрайбург Айнтрахт Франкфурт

Фрайбург вижда спасението, след бой над Айнтрахт Франкфурт (ВИДЕО)

Айнтрахт Франкфурт се срина у дома и записа загуба с 1:4 от Фрайбург в последен двубой от програмата на 25-ия кръг в първа Бундеслига.

Гостите откриха резултата в 34-ата минута след хубава атака на Павел Кърмаш, който изведе Юлиян Шустер на стрелкова позиция, той от своя страна порази вратата на домакините.

Фрайбург удвои резултата в 54-ата минута, когато Карим Гуеде се възползва от пас на Адмир Мехмеди. Айнтрахт намали резултата в 59-ата минута, когато Хоселу бе точен.

В 70-ата минута Феликс Клаус отбеляза третото попадение за тима на фрайбург. Крайният резултат оформи Карим Гуеде.

Тази победа е важна за Фрайбург, тъй като тима събира 22 точки и е само на една точка от спасителното 15-о място. Айнтрахт пък е на 13 позиция с 26 пункта.