Нюкасъл Кристъл Палас Норич Съндърланд

Нюкасъл би в последната минута Кристъл Палас, Норич се справи със Съндърланд (ВИДЕО)

Нюкасъл победи с минималното 1:0 коравия тим на Кристъл Палас. Единственото попадение в срещата бе дело на Папис Сисе, след асистенция на Хатем Бен Арфа в последната минута.

С този успех "джордитата" събират 46 точки, а Кристъл Палас е над чертата с 28 пункта.

Норич постигна важен домакински успех с 2:0 срещу състава на Съндърланд. Роберт Снодграс откри резулатата в 20-ата минута, след като бе изведен на стрелкова позиция от шведа Йохан Елмандер.

В 33-ата минута Александър Тетей вкара втория гол в двубоя.Гостите останаха с човек по-малко минута преди края на двубоя, когато защитникът Маркос Алонсо бе отстранен от игра за втори жълт картон.

Норич е с актив от 32 пункта, на осем от зоната на изпадащите, докато Съндърланд е точно под чертата с 25 точки.