Сампдория Хелас Верона Удинезе Сасуоло

Сампдория наказа жестоко Верона, Ди Натале отново герой за Удинезе (ВИДЕО)

Сампдория постигна разгромна победа с 5:0 над коравия тим на Хелас Верона в мач от 29-ия кръг в Серия "А".

Наказателната акция на момчетата на Синиша Михайлович започна в 4-ата минута, когато Джанлука Сансоне откри резултата. В 23-ата минута Ренан Гарсия удвои резултата, след добър пас на Маноло Габиадини. Испанският халф на домакините Роберто Сориано направи резултата класически в 38-ата минута.

Три минути след началото на втората част Сориано добави нов гол. Анджело Паломбо завърши побоя над Верона в 58-ата минута.

Сампдория вече има 37 точки и е на 12-о място, докато отборътВерона е девети с 40 пункта.

Удининезе взе домакински победа с 1:0 над предпоследния в класирането Сасуоло. Вездесъщият Антонио Ди Натале бе точен в 26-ата минута, а десет по-късно изпусна дузпа.

"Фриуланите" имат 31 пункта, които им отреждат 14-о място.