Айнтрахт Франкфурт Нюрнберг

Айнтрахт Франкфурт се разправи с Нюрнберг в мач със седем гола (ВИДЕО)

Нюрнберг загуби у дома с 2:5 в луд мач срещу Айнтрахт Франкфурт в двубой от 26-ия кръг в първа Бундеслига.

Транкило Барнета откри за гостите в 21-ата минута, след асистенция на Щефан Айгнер. Истинското шоу, обаче, настъпи през втората част.

В 49-ата минута Хоселу удвои за Айнтрахт, а Айгнер записа втора асистенция. Четири минути по-късно Александър Мадлунг направи резултата класически. Всичко изглеждаше загубено за "франките", когато в 64-ата минута Йосип Дърмич намали, а в 72-ата минута Хосе Кампаня върна още едно попадение във вратата на Айнтрахт. Домакините можеха да стигнат до обрат, но в 80-ата мину Хосе Пинола бе отстранен от игра с директен червен картон.

В 89-ата минута Хоселу вкара за втори път в срещата, след като Вацлав Кадлец му асистира. Минута по-късно Хоселу върна жеста, а Кадлец оформи крайния резултат.

Айнтрахт Фракфурт вече има 29 точки в актива си, които им отреждат 11-о място, докато Нюрнберг са предпоследни с 23 пункта.