Лацио Парма

Лацио с драматичен успех срещу Парма (ВИДЕО)

Лацио постигна важна победа с 3:2 над състава на Лацио в мач от 32-ия кръг в Серия "А". Двата тима се борят за място в Лига Европа.

Сенад Лулич откри резултата в 15-ата минута, след като засече подаване на Абдулайе Конко. Джонатан Биабиани изравни в 26-ата минута.

Мирослав Клозе отново изведе напред римските "орли" в 67-ата минута, след като се възползва от подаване на Сенад Лулич. В 81-ата минута Мишел Сиани си отбеляза авгогол и по този начин изравни резултата.

Победното попадение за Лацио бе дело на Антонио Кандрева секунди преди края на срещата.

Лацио се намира на девето място с 45 точки, докато Парма е на шеста позиция с 47 пункта.