Кубан Том Томск Спартак (Москва) ФК Урал Свердловск

Ивелин Попов бележи при победа на Кубан (ВИДЕО)

Кубан Краснодар победи с 2:0 отбора на Том Томск в мач от 24-ия кръг в руската Висша лига. В състава на домакините бяха двата ни национала Станислав Манолев и Ивелин Попов. Именно Попов бе авторът на второто попадение в 85-ата минута, след асистенция на Лоренцо Мелгарехо. Първият гол бе дело на Армаш в 66-ата минута.

След тази среща Кубан вече има в актива си 29 точки, с които ще заеме деветата позиция. Том Томск пък е 13-и с 20 пункта.

В друг мач от кръга Спартак Москва загуби у дома от Урал с 0:1. Единственото попадение в срещата падна в 20-ата минута, а негов автор стана Козин.

Спартак се намира на пето място с 41 точки, докато Урал има 24 пункта и е 12-а позиция.