Монтана Видима

Монтана се наложи над Видима (Раковски)

Отборът на Монтана се наложи над Видима-Раковски с резултат 1:0. Единственото попадение за монтанци отбеляза Петър Лазаров в 85-ата минута, който засече едно центриране защитника Раиф Мурадов. Това е първа победа за отбора от лятната подготовка в четвъртата контрола.

До момента футболистите от Северозапада имат две равенства - 1:1 с Левски и 1:1 със Сливнишки герой и поражение с 0:3 от Берое.

Двубоят пропуснаха нападателят Александър Киров и полузащитникът Янко Ангелов заради контузии, а Христофор Хубчев има задължения с юношеския национален отбор до 19 години в Правец.