Локомотив (ГО)

Локо (ГО) разби Локо (Мз) с 4:0

Отборът на Локомотив (ГО) разби Локо (Мз) с резултат 4:0 в мач от 2-ия кръг на родната "Б" група.

Още във втората минута Янаки Смирнов имаше шанс да изведе своя тим напред в резултата, но пропусна от изгодна позиция.

В 23-ата минута капитанът на Локо /Мз/ Николай Цветков пропусна страхотно положение, излязъл очи в очи срещу вратаря.

В 43-ата минута Янаки Смирнов откри резултата за Локо (ГО) след удар от движение.

В 44-ата минтуа Любомир Генчев засече едно центриране на Атанас Димитров-Малкия Джаич, но топката мина встрани.

В 53-ата минута опасна контраатака на гостите завърши с атрактивен шут на Антоний Балъков под гредата на Ивайло Сайков, който изби топката в корнер.

В 60-ата страховит шут на Любомир Генчев бе париран от младия страж на Локо /Мз/.

В 67-ата минута Любомир Генчев удвои преднината на своя тим, след като се разписа с атрактивен прехвърлящ удар.

В 71-ата топовен шут на Балджийски от малък ъгъл затрудни стража Рашков, който все пак успя да избие в ъглов удар.

В 74-ата домакините претендираха за игра с ръка на Мариян Иванов в пеналта, но реферът Александър Костадинов не отсъди нищо.

В 86-ата минута Антоний Балъков отблизо направи 0:3 след отличен пас на Красен Трифонов.

В 89-ата минута Илия Карапетров проби по десния фланг, навлезе в малкия пеналт и вкара за 0:4.

Локомотив 2012 /Мездра/: Ивайло Сайков, Явор Янков, Петър Василев, Кристиан Кътов, Стоян Георгиев, Александър Миков, Иван Мишев, Валдемар Стоянов, Николай Цветков /к./, Борислав Балджийски, Тодор Чаворски /Иван Иванов, Георги Павлов, Михаел Кисьов, Борис Петков, Николай Ганчев, Ивайло Цветанов и Георги Барбов/.

Старши треньор - Иван Редовски.

Локомотив /Горна Оряховица/: Радослав Рашков, Иван Пенев, Мариян Иванов, Атанас Фиданин, Йордан Апостолов, Любомир Генчев, Денислав Мицаков, Антоний Балъков, Атанас Димитров, Янаки Смирнов, Красен Трифонов /Иван Христов, Николай Иванов, Пламен Илиев, Явор Генчев, Илия Карапетров, Ивайло Михайлов и Александър Горанов/.

Старши треньор - Сашо Ангелов.

Стадион "Локомотив" в Мездра, 18 часа - II кръг в "Б" група.

Главен съдия Александър Костадинов, с помощници Станислав Груев и Петър Митрев. Четвърти рефер - Людмил Павлов.