Манастирище 2000

Манастирище би Огоста за втори път за 3 дни и го изхвърли от Купата на България

Отборът на Манастирище се наложи над Огоста с резултат 2:1 в мач от турнира за купата на България, предаде "Конкурент".

Хайрединци откриха резултата в средата на първото полувреме чрез Веселин Бориславов, но непосредствено преди почивката Светлин Симеонов-Пинчера бе спънат в пеналта и главният съдия Светлин Иванов отсъди дузпа. От бялата точка потърпевшият вкара за 1:1. Манастирци пропиляха няколко положения след удари с глава на Ангел Петров, Пинчера и Боян Цеков. Три минути преди последния съдийски сигнал Илия Илиев прати своя тим в следващия етап на турнира. Бившият капитан на Ботев /Враца/ оформи крайното 2:1 от пряк свободен удар, насочвайки неспасяемо топката под сглобката

За успеха на Манастирище 2000 играха: Пламен Маринов /Владимир Славеев/, Иван Илиев, Емил Борисов, Пламен Илиев, Александър Младенов, Юлиян Димитров, Валентин Лилов, Светлин Савчев /Цветомир Ангелов/, Светлин Симеонов, Илия Илиев и Ангел Петров /Боян Цеков/.