Етър Велико Търново Манастирище 2000

Манастирище хвърли бомбата и елиминира Етър за Купата (ВИДЕО)

Отборът на Манастирище сътвори страхотна изненада и елиминира третодивизионния Етър от втория предварителен кръг за Купата на България. Домакините от врачанското село Манастирище удариха именития си съперник с резултат 2:1.

Домакините откриха резултата преди почивката – 1:0 чрез Юлиян Димитров, и така завърши първата част. През второто полувреме етърци изравниха от дузпа. Тя бе отсъдена за събаряне на Димитър Байдаков от вратаря на домакините и от бялата точка Николай Николаев вкара за 1:1. Домакините от „Манастирище 2000″ обаче се вдигнаха и вкараха втори гол чрез Костадин Пилитов, като мачът завърши 2:1.

Така „Етър“ отпада от надпреварата, а с. Манастирище отива на зонален финал с „Бдин“ (Видин), като победителят среща в основната схема на турнира „Локомотив“ (ГО).