Манастирище 2000

Манастирище елиминира Бдин за Купата и се изправя срещу Локо (ГО)

Четвъртодивизионният „Манастирище 2000″ отстрани и “Бдин“ (Видин) от турнира за Купата на България. Двубоят се игра на стадиона в Рогозен заради наводнения на с. Манастирище, а домакините се наложиха с резултат 2:0 в зоновия финал на Северозападна България.

По едно попадение от фаул през първото и второто полувреме отбеляза Илия Илиев в 33-ата и 70-ата минути, информира sport-vt.com.

Най-опасното положение за гостите от Видин създаде Цветомир Тодоров, когато резултатът вече бе 2:0, а в 85-ата минута стражът на „Бдин“ Христо Матев спаси и дузпа, бита от Цветомир Ангелов.

Преди да елиминира „Бдин“, селският тим отстрани и „Огоста“ (Хайредин) и „Етър“. На 1/16-финалите в турнира „Манастирище“ очаква „Локомотив“ (Горна Оряховица), мачът е на 24 септември в с. Манастирище.