Видима

Видима с пета победа в Северозападната "В" група

„Видима-Раковски” постигна пета победа в първенството след успех като гост на  „Ботев” /Козлодуй/. Двата отбора изиграха мач, със седем гола, три червени картона и краен резултат - 3:4. Стефан Гинчев и Альоша Илиев реализираха по два гола за победата, информира клубният сайт.

През първото полувреме падна само един гол, отбелязан от Стефан Гинчев. Георги Стойчев можеше да покачи преднината, но ударът му от дузпа срещна гредата. През втората част се изсипа дъжд от голове и картони. Първо Альоша Илиев покачи преднината на „Видима-Раковски”. Последва червен картон за футболист на домакините. В намален състав те все пак успяха да намлят резултата – 1:2. Тогава бе изгонен защитникът на севлиевския тим - Кирил Фидин. Численото равенство отново бе нарушено, след като още един играч на „Ботев” видя червения цвят на картона. До края на мача двата отбора си размениха по още два гола, като за „Видима-Раковски” отново точни бяха Стефан Гинчев за 1:3 и Альоша Илиев за 2:4. Последния съдийски сигнал дойде при резултат 3:4, с което футболистите на треньора Мартин Дойчев прибавиха нови три точки в актива си.