Германея Конелиано (Герман)

Германея разби Конелиано в мач с 8 гола

Отборът на Германея се наложи над Сепарева Баня с резулат 6:2 в мач от Югозападната "В" група. До 25-ата минута Германея вече водеше с резултат 3:0. Боби Кралев откри в 15-ата минута, а в 21-ата Чечев удвои преднината на своя тим. В 25-ата Кралев направи резултата класически. Конелиано се опита да се върне в мача след като в 28-та минута от дузпа успя да намали на 1:3. При този резултат завърши и първото полувреме.

В 55-ата минута Димитър Чечев вкара за 4:1, като след четвъртото попадение Германея създаде куп положение. В 80-та минута Асен Васев центрира добре към юношата Георги Дашов и с глава от около 7-8 метра  той вкара първия си гол при мъжете. Три минути по-късно в 83-та домакините върнаха един гол, а в 88-та минута Асен Васев фиксира и крайния резултат 6:2 за Германея.

„Тотално надиграхме отбора на Конелиано.  От мач на мач Германея играе по-добре и това е най-важното. Спечелихме важни три точки и смятам, че след няколко кръга ще бъдем там където ни е мястото, а имено в 10-та.“, заяви старши треньора на Германея Борис Кръстев.