Чавдар (Етрополе) Сливнишки герой

Сливнишки герой отстрани Чавдар (Етр) за Купата на АФЛ

Сливнишки герой отстрани Чавдар (Етр) за Купата на АФЛ с 2-4, а мача се игра на градският стадион в Етрополе.

Героя поведе още в 12-та минута, когато Христо Гъбаров откри с мощен шут. Четири минути по-късно Румен Кереков удвои, след самостоятелна акция отляво, завършила с хубав удар в долният десен ъгъл на вратата за 0-2.

"Чавдарци" намалиха до 1-2 с крсиво попадение в 30-та минута, а Кереков направи резултата 1-3 с индентично попадение. До края на полувремето мариан Хаджиев направи резултата 1-4. Домакините вкараха още едно попадение в края на мача за крайното 2-4.