Оборище (Панагюрище) Конелиано (Герман)

Оборище попиля Конелиано

Лидерът на Югозапада Оборище Панагюрище размаза сьс 7:0 опашкаря Конелиано Герман у дома. Възпитаниците на Костадин Ангелов можеше да спечелят и с двуцифрен резултат. Още в 3-ата минута Нетов пропусна, останал сам срещу вратаря. Три по-късно обаче той се реваншира и откри резултата. В 15-ата минута Николай Манчев удвои от фаул. В 22-ата минута гостите пропуснаха дузпа. Само три по-късно Стоян Георгив направи преднината на Оборище класическа. Така приключи и първото полувреме.

В 49-ата минута Нетов вкара втория си гол в мача за 4:0. Същото направи и Стоян Георгиев в 55-ата, покачвайки на 5:0. Десет минути по-късно защитник на Конелиано си отбеляза автогол, а крайното 7:0 фиксира влезлият като резерва Георги Какалов в 75-ата минута.