Германея Спортист (Св)

Германея се издъни срещу Спортист

Германея се издъни у дома, след като загуби с 0:1 от предпоследния в класирането на Югозападната В група Спортист Своге. Единственото попадение падна в 35-ата минута, когато Мартин Костов засече центриране отдясно пред погледите на бранителите на домакините. Спортист пристигна в Сапарева баня само с три резерви и без 3-ма наказани и 2-ма контузени основни футболисти. Домакините бяха единствено без санкционирания Боби Кралев. Играта на Германея не спореше, а грешните пасове бяха повече. В предни позиции липсваше всякаква идея, което накара старши треньора Борис Кръстев да заяви след мача:

"Футболистите играха безхаберно. Това е най-слабият ни мач".

През първото полувреме бе сменен Димитър Чечев, като по този повод Кръстев каза:

"Смених го, защото се държа безотговорно. Ще си поговорим за неговото бъдеще в клуба". Преди да бъде заменен, Чечев влезе в конфликт с част от своите съотборници. В самия край на мача червен картон получи резервата Юли Аргиров. Гостите от Своге пък имаха не малко претенции към главния съдия Методи Павлов.