Доростол 2013 Суворово

Доростол падна у дома от Суворово

Доростол загуби с 0:2 от Суворово в двубой от 17-ия кръг на Североизточната "В" група. Головете паднаха в края на първото полувреме и в началото на второто, след вратарски грешки на стража на домакините.

Двубоят се игра на тежък терен, който не позволи да двата отбора да предложат хубав футбол. Футболистите на ФК Суворово контролираха събитията на терена на стадион “Луи Айер”. В средата на полувремето Михаил Паскалев отправи удар от около 30 метра, който завари неподготвен стража на силистренци и топката влетя във вратата – 0:1. В началото на второто полувреме гостите реализира ново попадение. Филип Флоров бе намерен в наказателното поле и от малък с хубав удар с крак реализира за 0:2. До края двата отбора по-скоро доиграваха срещата и ново попадение не падна, пишe silistra.cc.

Доростол - Суворово 0:2

0:1 Михаил Паскалев 40

0:2 Филип Флоров 52

Доростол: 1. Пламен Калинов, 21. Ивелин Пвалов, 3. Николай Станчев, 15. Теодор Кирчев, 6. Красен Димитров, 10. Даниел Георгиев(к.), 4. Никлай Тончев, 7. Ерсен Осман, 11. Илиян Стоянов, 14.Десислав Андреев, 25. Християн Попов

резерви: 12. Иван Ангелов., 19. Михаил Димитров, 23. Златко Цветков, 18. Александър Агопян, 2. Владимир Перчемлиев, 17. Филип Филипов

Суворово: 88. Костадин Иванов, 16. Николай Илиев, 3. Филип Флоров, 14. Стефан Славов, 15. Даниел Венков, 6. Данаил Борисов, 7. Милен Стефанов, 8. Иво Богданов, 13. Михаил Паскалев, 10. Никола Василев, 23. Славомир Събков резерви: 0. Митко Недев, 9. Александър Чукански, 4. Кристиян Радев, 17. Николай Въжаров, 5. Пламен Стойков, 20. Здравко Петров, 18. Петър Георгиев Главен съдия Борис Попов, с помощници Мирослав Марков и Владислав Димитров

07.03.2015     Дунав - Черноморец (Бяла) 4:0
07.03.2015     Калиакра - Септември 98 (Тервел) 4:0
08.03.2015     Белица - Кубрат 1:2
08.03.2015     Две могили - Черноморец Балчик 0:3
08.03.2015     Шумен 1929 - Ботев (Нови Пазар) 3:2
08.03.2015     Провадия - Светкавица 1:5
08.03.2015     Доростол 2013 - Суворово 0:2
08.03.2015     Бенковски (Бяла) - Тича (Долни Чифлик) 1:2