Етър Велико Търново Ком (Берковица)

Eтър с класика срещу Ком Берковица

Отборът на Етър Велико Търново се наложи с класическото 3:0 над Ком Берковица в двубой от 15-ия кръг на Северозападната "В" група. Срещата се игра на стадион "Христо Ботев" в Дебелец.

Срещата премина под пълната доминация на "виолетовите". Още от началото играчите на Георги Василев набутаха съперника в неговата половина. В 18-ата минута логичното се случи. Кямил центрира отляво, вратарят избива и топката попада у Милчо Макенджиев, който не сгреши – 1:0.

До почивката Етър не успя да стигне до втори гол, въпреки че имаше възможност. Все пак в 70-ата минута току що появилият се в игра Иван Петков се разписа за 2:0.

Девет минути по-късно от пряк свободен удар Тодор Колев бе точен от пряк свободен и реши срещата.