Ботев (Лозно) Елешница (Ваксево) Кюстендил (Кюстендил) Струма (Нов чифлик)

ОФГ Кюстендил Осогово резултати и класиране до 19-ти кръг

19 

Дата Мачове
05.04.2015 Елешница (Ваксево) Елешница (Ваксево) 2 - 3 Руен (Богослов) Руен (Богослов)
05.04.2015 Сините извори (Горна Гращица) Сините извори (Горна Гращица) 0 - 5 Кюстендил (Кюстендил) Кюстендил (Кюстендил)
05.04.2015 Спортист (Слокощица) Спортист (Слокощица) 	5 - 2 Осогово (Багренци) Осогово (Багренци)
05.04.2015 Копие копиловци (Копиловци) Копие копиловци (Копиловци) 3 - 0 Ябълково Ябълково
05.04.2015 Струма (Нов чифлик) Струма (Нов чифлик) 1 - 4 Ботев (Лозно) Ботев (Лозно)
05.04.2015 Славия (Граница) Славия (Граница) 0 - 1 Струмска слава (Търновлак) Струмска слава (Търновлак)

18

Дата Мачове
29.03.2015 Руен (Богослов) Руен (Богослов) 2 - 3 Септември (Жабокрът) Септември (Жабокрът)
29.03.2015 Ботев (Лозно) Ботев (Лозно) 5 - 0 Славия (Граница) Славия (Граница)
29.03.2015 Ябълково Ябълково 7 - 0 Струма (Нов чифлик) Струма (Нов чифлик)
29.03.2015 Осогово (Багренци) Осогово (Багренци) 0 - 0 Копие копиловци (Копиловци) Копие копиловци (Копиловци)
29.03.2015 Кюстендил (Кюстендил) Кюстендил (Кюстендил) 3 - 0 Спортист (Слокощица) 	Спортист (Слокощица)
29.03.2015 Елешница (Ваксево) Елешница (Ваксево) 3 - 0 Сините извори (Горна Гращица) Сините извори (Горна Гращица)

17

Дата Мачове
22.03.2015 Сините извори (Горна Гращица) Сините извори (Горна Гращица) 1 - 1 Руен (Богослов) Руен (Богослов)
22.03.2015 Спортист (Слокощица) Спортист (Слокощица) 	0 - 1 Елешница (Ваксево) Елешница (Ваксево)
22.03.2015 Копие копиловци (Копиловци) Копие копиловци (Копиловци) 0 - 6 Кюстендил (Кюстендил) Кюстендил (Кюстендил)
22.03.2015 Струма (Нов чифлик) Струма (Нов чифлик) 4 - 0 Осогово (Багренци) Осогово (Багренци)
22.03.2015 Славия (Граница) Славия (Граница) 2 - 0 Ябълково Ябълково
22.03.2015 Септември (Жабокрът) Септември (Жабокрът) 4 - 2 Струмска слава (Търновлак) Струмска слава (Търновлак)

16

Дата Мачове
15.03.2015 Руен (Богослов) Руен (Богослов) 4 - 0 Струмска слава (Търновлак) Струмска слава (Търновлак)
01.03.2015 Ботев (Лозно) Ботев (Лозно) 4 - 1 Септември (Жабокрът) Септември (Жабокрът)
01.03.2015 Осогово (Багренци) Осогово (Багренци) 1 - 0 Славия (Граница) Славия (Граница)
01.03.2015 Кюстендил (Кюстендил) Кюстендил (Кюстендил) 0 - 0 Струма (Нов чифлик) Струма (Нов чифлик)
01.03.2015 Елешница (Ваксево) Елешница (Ваксево) 2 - 1 Копие копиловци (Копиловци) Копие копиловци (Копиловци)
01.03.2015 Сините извори (Горна Гращица) Сините извори (Горна Гращица) 1 - 2 Спортист (Слокощица) 	Спортист (Слокощица)
Отбор   Домакин Гост Общо  
    Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Кюстендил (Кюстендил) 40 8 7 1 0 8 6 0 2 16 13 1 2 60:8
2 Спортист (Слокощица) 40 8 6 1 1 9 7 0 2 17 13 1 3 47:23
3 Ботев (Лозно) 37 8 7 0 1 8 5 1 2 16 12 1 3 55:22
4 Струма (Нов чифлик) 34 8 7 0 1 9 4 1 4 17 11 1 5 53:33
5 Септември (Жабокрът) 30 7 4 0 3 9 6 0 3 16 10 0 6 41:39
6 Руен (Богослов) 27 9 6 1 2 8 2 2 4 17 8 3 6 37:27
7 Струмска слава (Търновлак) 23 7 3 1 3 9 4 1 4 16 7 2 7 36:49
8 Елешница (Ваксево) 17 9 3 1 5 8 2 1 5 17 5 2 10 31:44
9 Копие копиловци (Копиловци) 17 9 4 1 4 8 1 1 6 17 5 2 10 25:38
10 Осогово (Багренци) 14 8 2 1 5 9 2 1 6 17 4 2 11 23:43
11 Сините извори (Горна Гращица) 13 10 4 1 5 7 0 0 7 17 4 1 12 27:45
12 Ябълково 11 8 2 1 5 8 1 1 6 16 3 2 11 30:46
13 Славия (Граница) 11 9 1 1 7 8 2 1 5 17 3 2 12 15:63

Г-н Аматьорски футбол

Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK