Сливнишки герой Спортист (Св)

Сливнишки герой победи Спортист (Своге) в отложен мач

В отложен мач от ХХ кръг на ЮЗ "В" група, отборите на Спортист 2012 (Своге) и Сливнишки герой (Сливница) завършиха при резултат 1-3.

Героя поведе с 0-1 в 52-та минута, когато Николай Иванов отбеляза. Пет минути по-късно резултата стана 0-2, а голмайстор бе Ивайло Цветков-Пифа от дузпа, която свогенци оспорваха, смятайки, че играта с игра на защитника е неволна.

Домакините намалиха на 1-2, в средата на полувремето, а в 73-та мин. бившият играч на ЦСКА, Ботев Вр и Локомотив Мз Петър Златков удари гредата на вратата на гостите.

Крайното 1-3 офроми нападателят Мариан Хаджиев в 83-та минута.

Неделя 19 април са следващите двубои на двата тима.

Сливнишки герой (Сливница) , в който посреща Струмска слава 1927 (Радомир), от 16 часа на градският стадион в Сливница. Закъсалият доскорошен участник в "А" и "Б" ФГ тим на Спортист пък има тежката задача да се изправи срещу  ФК Миньор (Перник) в Своге.