ОФК Поморие Димитровград

Поморие без проблеми срещу Димитровград

Отбора на ОФК Поморие направи поредна крачка към професионалния футбол след победа на своя стадион с 3:1 над ФК Димитровград.

Всички голове в мача от 26-ят кръг на ЮИ “В” група паднаха през първото полувреме.

Египтянинът Абдуазис Ибрахим откри във 13-та минута от малък ъгъл, а след още 13-минути Живко Илиев удвои след разбъркване.

Във 37-та минута Енчо Лемперов направи аванса на домакините класически. Гостите отбелязаха почетното си попадение секунди преди почивката,когато Георги Христов наказа индивидуална грешка на Александър Иванов.

ОФК Поморие продължава да оглавява уверено в класирането в групата с актив от 49 точки.

В следващия, междинен 27-ми кръг, лидерът гостува на ФК Евроколеж Пловдив в дерби на 22.04. /сряда/ от 17:00 часа.