Германея Конелиано (Герман)

Конелиано (Герман) с разгромна победа като гости над Германея

Изживяващият истински ренесанс тази пролет тим на Конелиано (Герман) унижи като гост Германея (Сапарева баня), побеждавайки ги с 5-1, и оставяйки ги на границата на изпадащите тимове.

След като бе последен в групата, само с 2 победи, три равенства и куп загуби, сред които на няколко пъти имаше такива с по 6-0, 7-1, 6-2 и т.н., пролетта тима на Конелиано е със сигурност най-проспериращият тим в групата. След като тима стана собственост на столичната спортна академия ДИТ Спорт, с нов треньор и нови футболисти, тима върви само във възходяща.

Воденият от треньора Боби Кръстев тима на домакините се бе подготвил да спечели мача, което да продотврати опасността от изпадане, но още в началото на мача Анатоли Тодоров откри резултата, след като се озова сам срещу вратаря, преодоля го и заби топката в мрежата за 0:1.

Последва One Man Show, с главен изпълнител бившият футболист на Септември, Локомотив Пд и Чепинец Христо Спасов, който първо бе повален за дузпа която Димитър Воденичаров превърна в гол, а през втората част самият той направи резултата класически.

В средата на полувремето Спас Спасов отбеляза четвърто попадени, а петият гол отново бе  отбелязан от Христо Спасов, който с плътен удар от границата на наказателното поле вкара топката в мрежата.

Почетното попадение за домакините дойде в края на двубоя.