Оборище (Панагюрище) Балкан (Варвара)

Оборище прегази Балкан

Отборът на Оборище Панагюрище разгроми с 7:2 гостуващия Балкан Варвара в двубой от 27-ия кръг на Югозападната В група.

Тимът на Валерий Дамянов тотално надигра своя съперник и заслужено се поздрави с победата.
Изненадващо, въпреки домакинския натиск в първите минути гостите от Балкан излязоха напред в резултата в 16-ата минута. Само 6 по-късно Даниел Младенов обаче изравини.

След още шест панагюрци вече водеха в резултата. Владимир Каптиев изпълни майсторски пряк свободен удар и направи безпомощен вратаря на съперник.

Буквално в следващата си атака Оборище стигна до трети гол. Негов автор стана Даниел Младенов. След още 180 Младенов оформи своя хеттрик. Минута преди края на първата част отново той се разписа за 5:1.

След почивката темпото падна, а в в 53-ата минута Владимир Каптиев вкара за 6:1.
Четвърт час преди края гостите вкараха втори гол за 6:2 от дузпа.  В 83-ата минута пък Даниел Младенов оформи крайното 7:2.