Черно море ФК Хасково 1957

Черно море удари Хасково

Отборът на Черно море се наложи над Хасково с резултат 3:1 и е вече на 3 точки от седмата позиция във втората шестица на "А" група.

Себастиан Ернандес и Вилиан Бижев убиха интригата в мача между 33-тата и 39-ата минута. Първо Ернандес се разписа след подаване на Матиа Курьор, а в 39-ата удар на Ернандес рикошира, попадна в краката на Бижев, който стреля и след рикошет топката попадна в мрежата.

Бургхард в 62-ата се възползва от фатална грешка на Орхан Акташ и направи резултата класически. В 73-ата минута Владислав Узунов вкара почетно попадение за домакините.

Черно море събра 47 точки и вече е на 3 от седмия Левски, докато Хасково остана последен с 15.