Славия ФК Хасково 1957

Славия завърши сезона с победа

Отборът на Славия се наложи като гост над Хасково с 1:0 в мач от последния кръг на "А" група.

Гостите от Славия натиснаха противника си още от първите минути на двубоя, но не стигна до попадение. В 27-ата минута с уникален пропуск се отличи Джереми Манзоро. До края на полувремето пропуски за гостите направиха Жереми Манзоро и Ивайло Димитров.

През втората част двубоят се успокои и двата тима не създадоха почти нищо интересно пред двете врати. В 85-ата Радослав Василев пропуска най-добрата ситуация за Славия. Все пак в края на двубоя Петър Атанасов донесе успеха за своя тим.