Оборище (Панагюрище) Спортист (Св)

Оборище разгроми Спортист (Своге) с 9:1

Шампионът на Югозападната В група Оборище Панагюрище разгроми с 9:1 у дома Спортист Своге. Преди срещата панагюрци посрещнаха любимците си с музикална програма.

През първата част момчетата на Валери Дамянов отбелязаха четири безотбетни гола, дело на Окечукво, Даниел Младенов - 2 и Георги Нетов.

Голеадата продължи и след почивката, като домакините не намалиха оборотите. В 55-ата и 63-ата минута Владимир Kaптueв направи 6:0. След това с две попадения се отчете и Христо Бангеев, а 9:0 в 87-ата минута направи Георги Иванов. В самия край гостите все пак се записаха в двубоя за крайното 9:1. Срещата бе ръководена от женската тройка - Християна Гутева (главен сьдия) и Павлета Рашкова, Благовеста Станчева.