ОФК Бдин 1923 (Видин) Ювентус (Малчика)

Цветомир Тодоров с хеттрик за Бдин

Бдин Видин завърши сезона с победа над Ювентус Малчика с 3:1, като герой на мача стана капитаньт Цветомир Тодоров, реализирал хеттрик. През целия двубой домакините бяха по-добрият и по-дейният тим, докато гостите разчитаха на по-затворена тактика и организираха опасни контраатаки.

В 15-ата минута Соколов изведе Цветомир Тодоров и той плъзна топката под плонжа на Ганчевза 1:0. След това на два пъти таранът на гостите Ивайло Дюлгеров пропусна да изравни. При третия си опит същия възстанови равенството с удар от легнало положение в края на полувремето. В средата на втората част Цветомир Тодоров засече с глава центриране и отново изведе Бдин напред. За домакините пропуснаха още Калоянов и Соколов, а в последните секунди на двубоя Цветомир Тодоров от ъгъла на малкия пенал фиксира крайното 3:1.