Розова долина Димитровград 1947

Димитровград се наложи над Розова долина

Димитровград победи Розова долина с 1:0. Тимът от Димитровград стигнаха до успеха след попадение пет минути преди края на срещата.

"Домакините отбелязаха попадението си, след като техен играч бе в положение за засада. Малко преди гола реферът не отсъди чиста дузпа за събаряне на Кристиан Петров. Пропуснахме около 7 положения", сподели след срещата треньорът на Розова долина Александър Георгиев пред Kazanlak.com.

През второто полувреме при 0:0 след удар на Григор Георгиев топката срещна напречната греда. Добри положения за гол имаше и пред Боян Нейчев, Николай Стоичков, Тодор Динчев и Атанас Апостолов.

Розова долина игра в състав: Цветан Тодоров, Николай Цонков, Петко Георгиев, Диян Димов, Тодор Динчев, Атанас Апостолов, Владислав Калайджиев, Пламен Колев, Григор Георгиев, Иван Чергев, Николай Стоичков (Александър Петунов, Милен Христов, Боян Нейчев, Иван Цанков, Александър Манолов, Николай Георгиев, Димитър Вакавлиев, Кристиан Петров, Мартин Петров, Валери Георгиев).

В събота Розова долина приема от 18.00 часа състава на Миньор Раднево, а в сряда тима на Етър Велико Търново.