Балкан (Варвара) Спартак-С 94 (Пловдив)

Балкан Варвара разби Спартак Пловдив

Балкан (Варвара) записа поредна победа в контролите от своята лятна подготовка. Момчетата над Крум Кантарев се наложиха с 4:0 над тима на Спартак (Пловдив)информира Телевизия Телекабел.

С 4 гола Балкан (Варвара) спечели контролния си мач срещу Спартак (Пловдив). Срещата се игра на стадиона в село Варвара. За 90 минути игра гостите от Пловдив така и не успяха да отбележат гол и отстъпиха на варварския тим. Още в края на първото полувреме играчите на Крум Кантарев поведоха в резултата след попадение на Георги Василев. Във втората част Атанас Трендафилов увеличи преднината на Балкан, отбелязвайки за 2:0. Третото попадение дойде в 55-та минута. Точен за варварци този път бе Виктор Гегов, който беше и в основата на успеха на своя тим срещу Евроколеж в предната контрола. Последният гол в срещата реализира Темелко Зайков, с което бе оформено и финалното 4:0 в полза на Балкан.

Контролата премина много добре, коментира за Телекабел ТВ наставникът на балканци Крум Кантарев. Това беше една много полезна проверка и съм доволен от желанието, което момчетата показаха, допълни той. Треньорът на Балкан е дал възможност за изява на всички играчи, включително и тези на проби. Продължава търсенето на нови футболисти, които да подсилят още повече отбора. Следващата контрола на Балкан за момента е насрочена за 1 август, но датата може да се промени, съобщи Крум Кантарев. Противник на варварския тим ще бъде Ботев (Ихтиман), като и този мач ще се играе на стадиона във Варвара.