Миньор (Раднево) Берое (до 19)

Миньор Раднево се наложи над юношите на Берое

Отборът записа успех с 1:2 при визитата си на Берое U19 в Стара Загора. Възпитаниците на Анастас Петров осъществиха обрат през втората част, за да спечелят срещата. В двубоя участие не взе лекуващият травма нападател Георги Георгиев. През първото полувреме в редиците на Миньор взеха участие повечето млади футболисти. Домакините от Берое откриха резултата, а при този резултат двата отбора се прибраха на почивката – 1:0. През втората част на терена се появиха по-опитните футболисти на “жълто-черните” и това даде резултат. Калоян Славов изравни резултата, а Николай Желев се разписа за крайното 1:2. “Доволен съм от момчетата. Дадох възможност за изява на младите футболисти, но през второто полувреме нещата си дойдоха на мястото. Искахме да запазим част от играчите за следващата контрола.”, сподели за zona90.com наставникът на Миньор (Раднево) Анастас Петров. В петък “жълто-черните” ще изиграят последната си контролна среща срещу Загорец.