Локомотив София Балкан (Варвара)

Локо (Сф) с минимална победа над Балкан, "железничарите" изтърват дузпа

Отборът на Локомотив (Сф) започна с победа участието си в Югозападната "В" група. "Железничарите" се наложиха с минималното 1:0 над Балкан (Варвара). Единственото попадение в двубоя отбеляза Александър Манолов в 19-та минута.

В 37-ата минута със страхотен пропуск се отличи Румен Рангелов, а малко по-късно гостите можеха да си отбележат автогол чрез Петев, но Петраков спаси.

Домакините продължиха да са по-активният отбор и през втората част, но така и не стигаха до попадение. В средата на втората част Петраков отрази дузпа, изпълнена от Рангелов.

Интересното е, че на стадина са присъствали 800 човека, а от Локомотив обявиха, че са продадени едва 48 билета за двубоя.