ЦСКА София 2010

ЦСКА срещу ФК София за Купата на България

ФК София 2010 ще се изправи срещу ЦСКА в втория областен кръг от турнира за Купата на България. Това стана след ЦСКА почиваше в първия кръг, а футболистите на София 2010 победиха отбора на Кремиковци с 4:1 в двубой, игран на стадиона в квартал Ботунец. Срещата започна по-добре за гостите, които поведоха с два бързи гола. До края на полувремето играта беше равностойна, като домакините владееха повече топката, но до опасности пред вратаря на София 2010 не се стигна. При резултат 0:2 завърши първата част. Второто полувреме започна с надмощие за Кремиковци, които не успяха да намалят пасива си. Противно на очакванията гостите реализираха за 0:3. До краят на срещата двата отбора си размениха по едно попадение. Така, младият отбор на София 2010 си осигури двубой срещу отбора на ЦСКА. Мачът ще се играе следващата седмица.

19 август 2015, сряда, 18:30 ч: