ЦСКА София 2010

ЦСКА удари София 2010 и продължава за Купата

Отборът на ЦСКА се наложи над София 2010 с резултат 4:1 и продължава напред за Купата. В следващия кръг "армейците" ще се изправят срещу Септември (Сф), който елиминира Витоша (Бистрица) след 3:3 в редовното време и изпълнение на дузпи - 5:4.

В 12-ата минута Валнетин Стоев си отбеляза автогол след центриране от корнер и изведе "армейците" напред в резултата. В 23-ата Преслав Йорданов удвои преднината на своя тим, а Николай Цветков направи резултата класически в 29-ата минута, а в 42-ата София 2010 вкара почетно попадение. Иво Иванов си отбеляза автогол след центриране на Владислав Калугов. В 90-ата Преслав Йорданов оформи крайния резултат - 4:1