ЦСКА Чепинец

ЦСКА разби Чепинец със 7:0

Отборът на ЦСКА се наложи с категоричното 7:0 над Чепинец в мач от 3-тия кръг на Югозападната "В" група.

Костадин Хазуров откри резултата в 8-ата минута от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Аясс. Само минута по-късно след центриране на Александър Александров Хазуров удвои преднината на своя тим. Йордан Йорданов със страхотен гол направи резултата класически в 12-ата минута.

В 33-ата минтуа Павел Головодов вкара за 4:0, а Борис Галчев от пряк свободен удар се разписа от пряк свободен удар за 5:0. Павело Головодов направи резултата 6:0 в 50-ата минута. Пет минути преди края Аясс оформи крайния резултат след подаване на Хазуров.