Ботев (Нови Пазар) Две могили (Две могили)

Ботев Нови Пазар прегази Две могили

Отборът на Ботев Нови Пазар разби с 5:2 Две могили в двубой от 2-ия кръг на Североизточната В група. Още през първата част домакините взеха добър аванс от 3:1. Първо гостите от Две могили си отбелязаха автогол, а след това Митко Митков се разписа за 2:0. Йордан Иванов покачи на 3:0 в 36-ата минута, а секунди преди края на първата част гостие върнаха едно попадение.

През втората част Митко Митков се разписа за 4:1 в 62-ата минута. Мердин Мехмедов в 67-ата вкара за 5:1. Крайното 5:2 бе оформено малко преди края на срещата.

Ботев има 3 точки във временното класиране и дели 6-9-о място. Две могили пък няма точка и стартира сезона с две поредни загуби.